16-09-2014 imieniny Jagienki, Kamili, Korneliusza 12514877 gości
Czat
Aktualności
Interwencje
Samorząd
O młodzieży
Sport
Felieton
Drogi
Europa
Słupca

FotoTemat

Generał Nil w kinie Sokolnia

Ze starostwa


Urzędy Gmin


W powiecie


Gospodarka


 
Galerie | Panorama | Kamera | Firmy | Sport | Dam pracę | Banki | Ubezpieczenia | Komunikacja | Moto | Przewodnik | Forum | Sylwetki |
Nasze strony | Pogoda dla żeglarzy
---- Graffi Studio ---- Biuro Prawno Podatkowe mgr Piotr Pietrowicz Słupca ---- Bank Spółdzielczy w Słupcy, zał. 1902 ---- `U Jagody` - hurtownia materiałów budowlanych i instalacyjnych oraz wyrobów hutniczych - Słupca ---- Towarzystwo Ubezpieczeniowe „ERGO – HESTIA” – Słupca ---- Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy ---- Bank Zachodni - WBK - Słupca ---- `CZERNIAK` - producent okien i drzwi z PCV - Słupca ---- Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Sobutka ---- Centrum Elektrotechniczne - autoryzowany diler firmy STIHL ---- Biuro Rachunkowe `PLUS` mgr Roman Paterek ---- `CONTROLLING` - Kancelaria Biegłych Rewidentów - Słupca, Plac Szkolny 11 ---- Biuro Prawno Podatkowe mgr Piotr Pietrowicz Słupca ---- `Uni - Mebel` - salon meblowy - Słupca ---- Skład handlowy `Modest` - Henryka i Józef Rajzner - Słupca ---- Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne `TEX-BIS` ---- Graf Art - reklama, poligrafia, internet ---- `Biuro Rachunkowe` Doradcy Podatkowego Ryszarda Ciesielskiego ---- Masarnia Ksawerów ---- DOM-BUD Słupca ----

:Mistrzostwa powiatu

Wyłoniono kolejnych mistrzów

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Siatkarki słupeckiej "trójki" oraz siatkarze z Ostrowitego wywalczyli tytuły Mistrzów Powiatu i razem z żeńską drużyną słupeckiej jedynki reprezentować będą nasz powiat w Mistrzostwach Rejonu. Mistrzostwa, których organizatorem był słupecki MOS odbyły się w hali widowiskowo - sportowej MOSiR w Słupcy. Mecze sędziowali Zygmunt Dobrychłop, Grzegorz Petrowski, Beata Filipowska oraz Dariusz Mielcarek.


Dziewczęta:

SP1 Słupca - SP3 Słupca 0:2 (21:25, 17:25)
SP Strzałkowo - SP1 Słupca 0:2 (8:25, 22:25)
SP3 Słupca - SP Strzałkowo 2:0 (25:18, 25:20)


Tabela:

1. SP 3 Słupca 4 4:0

(Joanna Augustyniak, Daria Suszycka, Anna Krzyżanowska, Marta Jachnik, Marta Kaczmarek, Ola Siepielska, Marta Wiśniewska, Daria Kudlewska, Marta Majer, Weronika Waszak, Leszek Knotowicz - opiekun)

2. SP 1 Słupca 3 2:2

(Marta Wietecka, Marta Kubiak, Dagna Tkaczyk, Marta Szczepankiewicz, Joanna Wysocka, Paulina Franczak, Anna Przygocka, Patrycja Kluczyńska, Monika Ceglewska, Weronika Nadgrodkiewicz, Ryszard Kwitowski - opiekun)

3. SP Strzałkowo 2 0:2

(Katarzyna Pawłowska, Justyna Byczek, Ewelina Cegielska, Natalia Pohl, Agata Siepielska, Klaudia Roszak, Anna Kusiołek, Natalia Zielińska, Monika Górniak, Justyna Marciniak, Daria Szygenda, Krzysztof Graczyk - opiekun)



Chłopcy:

SP1 Słupca - SP3 Słupca 2:0 (25:5, 25:21)
SP Ostrowite - SP Strzałkowo 2:1 (17:25, 25:10, 15:12)
SP 3 Słupca - SP Strzałkowo 0:2 (8:25, 16:25)
SP Ostrowite - SP1 Słupca 2:0 (25:23, 25:18)
SP3 Słupca - SP Ostrowite 0:2 (15:25, 18:25)
SP Strzałkowo - SP1 Słupca 1:2 (23:25, 25:21, 14:16)


Tabela:

1. SP Ostrowite 6 6:1

(Marcin Jagodziński, Tomasz Kordylasiński, Michał Kolan, Krzysztof Król, Patryk Czajkowski, Mateusz Dymowski, Michał Kuczmański, Patryk Markiewicz, Marcin Nowak, Jacek Karpiński, Paweł Kolan - opiekun)



2. SP 1 Słupca 5 4:3

(Artur Głowacki, Adrian Staszewski, Adrian Nadgrodkiewicz, Kacper Gawrysiak, Piotr Augustyniak, Patryk Hojnacki, Jarosław Ratajczak, Karol Łukowski, Krzysztof Skrzypczak, Grzegorz Ławniczak - opiekun)

3. SP Strzałkowo 4 4:4

(Michał Banasiak, Michał Rzeźnicki, Tomasz Byczek, Marcin Dominiak, Arkadiusz Dębicki, Przemysław Kołacki, Piotr Dranikowski, Patryk Walewski, Szymon Welter, Paweł Balcerski, Daniel Burdzińśki - opiekun)

4. SP 3 Słupca 3 0:6

(Tomasz Malina, Aleksander Golak, Jakub Januszewski, Szymon Mikołajczyk, Hubert Pawłowski, Jakub Gospodarek, Łukasz Humeniuk, Adrian Kaźmierczak, Paweł Biniakiewicz, Piotr Beker, Dariusz Dobersztyn - opiekun)